Ogłoszenia parafialne

31 marca - Niedziela Zmartwychwstania

  

· Dziś Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. O godz. 6.00 Msza Rezurekcyjna. Tego dnia nie ma mszy o 7.00 i 8.30. W Poniedziałek Wielkanocny msze św. tak jak w każdą niedzielę. Tego dnia zbiórka ofiar na KUL. Piątek w oktawie Wielkanocny można spożywać potrawy mięsne. 

· Dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w procesji z palmami i tym wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniach liturgii Triduum Paschalnego: dekoratorom ciemnicy i grobu Pańskiego, pracownikom parafii, Panu organiście, zespołowi Arytmix, ministrantom, szafarzom, lektorom, Paniom zakrystiankom… Wszystkim naszym parafianom życzymy pogodnych i radosnych świąt z Chrystusem zmartwychwstałym.

· 2 kwietnia przypada 19 rocznica śmierci św. Jana Pawła II. 

· Trwa nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Od dzisiaj odmawiamy ją w czasie Adoracji o godz. 18.00. W niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 odmawiamy koronkę, po której będzie odprawiona dodatkowa msza św.

· W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W ten czwartek nie będzie całodziennej spowiedzi. W piątek o godz. 19.00 msza św. zbiorowa – intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii. Godzina Miłosierdzia w czwartek i piątek o godz. 15.00. W sobotę po mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. Modlitwa różańcowa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu codziennie o godz. 18.00. W tym tygodniu kancelaria czynna w środę, czwartek i piątek.

· Kurs dla narzeczonych rozpocznie się 17 kwietnia. Spotkania odbywać się będą w środy o godz. 18:00 w holu dolnym domu katechetycznego. Nie trzeba się wcześniej zapisywać wystarczy przyjść na pierwsze spotkanie. Kurs jest bezpłatny. Szczegółowy terminarz zostanie umieszczony na stronie parafialnej.

· Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają w utrzymaniu naszej parafii przez ofiary składane do koszyków lub wpłaty na konto parafialne. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
8:30
9:00
10:00
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
19:00 19:00
21:00
Spowiedź

Przed i w czasie każdej Mszy Świętej
w czwartki 7:00 - 21:00
pierwsze piątki miesiąca od 18:00.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 7:00 do 21:00. Anioł Pański codziennie o 12:00