Ogłoszenia parafialne

3 marca - III Niedziela Wielkiego Postu

  

· Dziś w naszej parafii rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne, które potrwają do środy. Prowadzi je dla nas ks. dr Andrzej Kuciński – pracownik Dykasterii Nauki Wiary w Rzymie. Nauki rekolekcyjne w niedzielę na wszystkich Mszach św., w pozostałe dni na Mszach
o godz. 9.00 i 19.00. 

· Trwają w naszej parafii Katechezy głoszone przez wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej. Spotkania odbywają się w poniedziałki i czwartki o godzinie 20 w kościele górnym. Zapraszamy wszystkich i prosimy o modlitwę w intencji katechez. 

· W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątki (o godz. 17.00 dla dzieci i o 18.00 dla dorosłych), Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 18.00 i Jutrznię od poniedziałku do piątku o godz. 6.00.

· Od wtorku zapraszamy na Nieszpory z uroczystym wyznaniem wiary braci ze wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej. Dokładne informacje podane są na plakatach.

· Ze względu na remont węzła ciepłowniczego nie będzie w czwartek adoracji Najświętszego Sakramentu i całodziennej spowiedzi. 

· Modlitwa różańcowa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w naszym kościele odbywa się codziennie o godzinie 18:00. Godzina Miłosierdzia w czwartek i piątek o 15:00.

· Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszego kościoła. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają w utrzymaniu naszej parafii przez ofiary składane do koszyków lub wpłaty na konto parafialne. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
8:30
9:00
10:00
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
19:00 19:00
21:00
Spowiedź

Przed i w czasie każdej Mszy Świętej
w czwartki 7:00 - 21:00
pierwsze piątki miesiąca od 18:00.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 7:00 do 21:00. Anioł Pański codziennie o 12:00