Ogłoszenia parafialne

28 stycznia - IV Niedziela Okresu zwykłego

  

· Trwają w naszej parafii Katechezy głoszone przez wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej. Spotkania odbywają się w poniedziałki i czwartki o godzinie 20 w kościele górnym. Zapraszamy wszystkich i prosimy o modlitwę w intencji katechez. 

· W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 19.00 i możliwość spowiedzi od godz. 7.00 do 20.00. Czas adoracji jest skrócony ze względu na katechezy. W piątek, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego. Na każdej mszy obrzęd błogosławienia świec. Msze świętego dnia o 7, 9, 17 i 19 - msza św. zbiorowa – intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii. Taca tego dnia przeznaczona jest na zakony klauzurowe. W sobotę po mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. Modlitwa różańcowa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w naszym kościele odbywa się codziennie o godzinie 18:00. Godzina Miłosierdzia w czwartek i piątek o 15:00.

· Do 2 lutego będzie w naszym kościele nawiedzenie Obrazu M. B. Łaskawej Patronki Stolicy Warszawy. 

· Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 19 zapraszamy na wspólne kolędowanie z Arytmixem.

· Spotkanie z rodzicami klas III we wtorek 30 stycznia o godz. 19:45 w kościele górnym.

· Informujemy, że grupa braci i sióstr ze wspólnot neokatechumenalnych została posłana przez ks. Proboszcza, aby dzielić się z naszymi parafianami swoim doświadczeniem wiary w ich domach.

· Trwa kurs dla narzeczonych. Spotkania odbywają się w środy o godz. 18:00 w holu dolnym domu katechetycznego. Kurs jest bezpłatny. Szczegółowy terminarz zostanie umieszczony na stronie parafialnej.

· Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają w utrzymaniu naszej parafii. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
8:30
9:00
10:00
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
19:00 19:00
21:00
Spowiedź

Przed i w czasie każdej Mszy Świętej
w czwartki 7:00 - 21:00
pierwsze piątki miesiąca od 18:00.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 7:00 do 21:00. Anioł Pański codziennie o 12:00