Ogłoszenia parafialne

24 grudnia - IV Niedziela Adwentu

  

· Informujemy, że ks. Piotr Kabulski został uhonorowany przywilejem noszenia rokiety i mantoletu w kolorze czarnym. Przysługuje mu tytuł kanonika. 

· Msze św. dzisiaj: 7, 8.30, 10, 11.30, o 16.30 msza wieczoru wigilijnego i o północy Pasterka. Nie będzie dziś nabożeństwa różańcowego o godzinie 18. 25 grudnia w poniedziałek Uroczystość Bożego Narodzenia, a we wtorek 26 grudnia Święto św. Szczepana - msze św. jak w niedzielę. W środę Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty, a w czwartek Święto św. Młodzianków Męczenników. 

· Za tydzień 31 grudnia – Niedziela Świętej Rodziny - na każdej mszy małżonkowie będą mogli odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie. Jest to także ostatni dzień roku kalendarzowego, dlatego o godz. 19 – msza św. na zakończenie roku a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do północy. Nie będzie mszy o godz. 21.

· W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 21.00 i możliwość spowiedzi od godz. 7.00 do 21.00. Modlitwa różańcowa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w naszym kościele odbywa się codziennie o godzinie 18:00. Godzina Miłosierdzia w czwartek i piątek o 15:00.  

· 7 stycznia w naszym kościele odbędzie się Niedziela Misyjna Seminarium Redemtoris Mater w Warszawie. Po mszy o godzinie 19 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu seminarzystów. Prosimy rodziny, które mogłyby przyjąć seminarzystów na obiad o zgłoszenie się do zakrystii.

· Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wstąpienia w szeregi scholii dziecięcej. Poprowadzi ją pani Małgorzata Kamińska. Prowadzimy zapisy dzieci – chętne osoby mogą się zgłosić do ks. Wojciecha osobiście w zakrystii, telefonicznie lub drogą mailową. 

· Wizyta duszpasterska tzw. kolęda będzie odbywać się poprzez zgłoszenia dla osób chętnych. Formularze zgłoszeniowe dostępne są w wersji papierowej w zakrystii i kancelarii oraz elektronicznie poprzez stronę internetową naszej parafii. Formularze przyjmujemy do 26 grudnia, a wizyty rozpoczniemy po nowym roku, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie.  

· Spotkanie koła Różańcowego 30 grudnia w sobotę zaraz po Mszy św. o godz. 9 w Kaplicy. 

· Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają w utrzymaniu naszej parafii przez ofiary składane do koszyków lub wpłaty na konto parafialne. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
8:30
9:00
10:00
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
19:00 19:00
21:00
Spowiedź

Przed i w czasie każdej Mszy Świętej
w czwartki 7:00 - 21:00
pierwsze piątki miesiąca od 18:00.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 7:00 do 21:00. Anioł Pański codziennie o 12:00