Ogłoszenia parafialne

17 grudnia - III Niedziela Adwentu

  

· Dziś rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje adwentowe, głoszone przez ks. Marcosa Nascimento da Silva – rektora seminarium Redemptoris Mater w Rio de Janerio. Nauki rekolekcyjne na każdej mszy w niedzielę oraz w poniedziałek i wtorek na mszach o godzinie 9 i 19. W czasie rekolekcji codziennie okazja do spowiedzi. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji.

· W czasie Adwentu zapraszamy na Jutrznię od poniedziałku do piątku o godz. 6.00 i na Roraty – mszę św. ku czci NMP o godz. 7.00 od poniedziałku do soboty włącznie. Do udziału w Roratach zapraszamy szczególnie dzieci dla których przygotowany jest specjalny program.

· W zakrystii, kancelarii, i księgarni można nabywać opłatki świąteczne. Opłatki są poświęcone. Ministranci rozprowadzają sianko na stół wigilijny. Dochód przeznaczony jest na ich obóz letni.

· W tym roku 4 Niedziela Adwentu zbiega się z Wigilią Bożego Narodzenia. Msze św. tego dnia: 7, 8.30, 10, 11.30 o 16.30 msza wieczoru wigilijnego i o północy Pasterka. Tego dnia nie będzie nabożeństwa różańcowego o godzinie 18. Nastepnie 25 grudnia w poniedziałek Uroczystość Bożego Narodzenia, a we wtorek 26 grudnia Święto św. Szczepana - msze św. jak w niedzielę.

· W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 21.00 i możliwość spowiedzi od godz. 7.00 do 21.00. Modlitwa różańcowa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w naszym kościele odbywa się codziennie o godzinie 18:00. Godzina Miłosierdzia w czwartek i piątek o 15:00.  

· Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wstąpienia w szeregi scholii dziecięcej. Poprowadzi ją pani Małgorzata Kamińska. Prowadzimy zapisy dzieci – chętne osoby mogą się zgłosić do ks. Wojciecha osobiście w zakrystii, telefonicznie lub drogą mailową. Spotkania w piątek o 18 w domu katechetycznym.

· Wizyta duszpasterska tzw. kolęda będzie odbywać się poprzez zgłoszenia dla osób chętnych. Formularze zgłoszeniowe dostępne są w wersji papierowej w zakrystii i kancelarii oraz elektronicznie poprzez stronę internetową naszej parafii. Formularze przyjmujemy do 26 grudnia, a wizyty rozpoczniemy po nowym roku, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie.   

· Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają w utrzymaniu naszej parafii przez ofiary składane do koszyków lub wpłaty na konto parafialne. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
8:30
9:00
10:00
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
19:00 19:00
21:00
Spowiedź

Przed i w czasie każdej Mszy Świętej
w czwartki 7:00 - 21:00
pierwsze piątki miesiąca od 18:00.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 7:00 do 21:00. Anioł Pański codziennie o 12:00