Ogłoszenia parafialne

3 grudnia - I Niedziela Adwentu

  

· Dzisiejsza niedziela rozpoczyna okres Adwentu. W tym czasie zapraszamy na Jutrznię od poniedziałku do piątku o godz. 6.00 i na Roraty – mszę św. ku czci NMP o godz. 7.00 od poniedziałku do soboty włącznie. Do udziału w Roratach zapraszamy szczególnie dzieci dla których przygotowany jest specjalny program.

· W środę wspomnienie św. Mikołaja biskupa, a w piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. tego dnia o 7, 9, 12 – Godzina Łaski i 19. Tego dnia o godz. 11 w kościele seminaryjnym w Warszawie odbędą się świecenia diakonatu dwóch seminarzystów Archidiecezjalnego Seminarium Redemptoris Mater. Polecamy modlitwie kandydatów do diakonatu.

· W zakrystii, kancelarii, i księgarni można nabywać opłatki świąteczne. Opłatki są poświęcone. Ministranci rozprowadzają sianko na stół wigilijny.

· W tym tygodniu przypada I-szy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 19.00 i możliwość spowiedzi od godz. 7.00 do 20.00. Modlitwa różańcowa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w naszym kościele odbywa się codziennie o godzinie 18:00. Godzina Miłosierdzia w czwartek i piątek o 15:00.  

· Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wstąpienia w szeregi scholii dziecięcej. Poprowadzi ją pani Małgorzata Kamińska. Prowadzimy zapisy dzieci – chętne osoby mogą się zgłosić do ks. Wojciecha osobiście w zakrystii, telefonicznie lub drogą mailową. 

· Wizyta duszpasterska tzw. kolęda będzie odbywać się poprzez zgłoszenia dla osób chętnych. Formularze zgłoszeniowe dostępne są w wersji papierowej w zakrystii i kancelarii oraz elektronicznie poprzez stronę internetową naszej parafii. Formularze przyjmujemy do 26 grudnia, a wizyty rozpoczniemy po nowym roku.   

· Zebraliśmy całą kwotę na remont węzła ciepłowniczego w naszym kościele – dziękujemy za ofiary składane na ten cel. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Warszawie. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają w utrzymaniu naszej parafii przez ofiary składane do koszyków lub wpłaty na konto parafialne. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
8:30
9:00
10:00
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
19:00 19:00
21:00
Spowiedź

Przed i w czasie każdej Mszy Świętej
w czwartki 7:00 - 21:00
pierwsze piątki miesiąca od 18:00.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 7:00 do 21:00. Anioł Pański codziennie o 12:00