Ogłoszenia parafialne

20 marca - III Niedziela Wielkiego Postu

  · W piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o 7, 9, 17 i 19. W ten dzień nie będzie Drogi Krzyżowej, za to o godzinie 17 będzie odprawiona dodatkowa Msza św. a o godzinie 18 różaniec połączony z aktem poświecenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Taki akt zostanie dokonany tego dnia przez Papieża Franciszka w Bazylice Św. Piotra oraz w Fatimie przez wysłannika papieskiego kardynała Konrada Krajewskiego. W ten dzień można spożywać pokarmy mięsne. Kancelaria będzie nieczynna 

· Trwają w naszej parafii Katechezy głoszone przez wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej. Ostatnie spotkanie odbędzie się w poniedziałek o godzinie 20 w kościele dolnym. 

· W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 18.00 i Jutrznię od poniedziałku do piątku o godz. 6.00. 

· Dzisiaj, 20 marca, zapraszamy młodych na godzinę 16 do kościoła dolnego na „skrutację” – modlitwę z Pismem Świętym.  

· W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 7:30 do 21:00 i okazja do spowiedzi od 7:00 do 21:00. 

· Zapraszamy na modlitwę różańcową z wystawieniem Najświętszego Sakramentu codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 i na Godzinę Miłosierdzia w czwartek i piątek o godz. 15.00.

· Spotkanie koła Różańcowego – 26 marca, w kaplicy zaraz po mszy św. o godzinie 9:00.

· 30 marca rozpoczynają się katechezy dla narzeczonych. Nie ma zapisów, wystarczy przyjść na pierwsze spotkanie. Spotkania odbywają się w środy o godzinie 18.00 w holu dolnym. Harmonogram spotkań i szczegóły na naszej stronie internetowej.

· Nadal można przynosić artykuły medyczne, które będą wysłane potrzebującym. Można także zgłaszać adresy dla uciekających z Ukrainy. Jeśli ktoś chce bezpośrednio pomóc prezbiterom pozostającym na Ukrainie prosimy o kontakt w zakrystii. 

· Dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym czasie pomagają w utrzymaniu naszej parafii przez ofiary składane do koszyków lub wpłaty na konto parafialne. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
8:30
9:00
10:00
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
19:00 19:00
21:00
Spowiedź

Przed i w czasie każdej Mszy Świętej
w czwartki 7:00 - 21:00
pierwsze piątki miesiąca od 18:00.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 7:00 do 21:00.