Ogłoszenia parafialne

31 października - XXXI Niedziela Okresu zwykłego

· Dziś w naszym kościele Siostry Felicjanki przeprowadzają kolektę na budowę Hospicjum.

· Także dzisiaj witamy nowo wyświęconego diakona – Piotra Jaczewskiego, który będzie odbywał praktykę przed święceniami prezbiteratu w naszej parafii. Polecamy go waszej modlitwie. 

· Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych, msze święte jak w niedzielę, a 2 listopada – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o 7, 9 i 19. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w Uroczystość Wszystkich Świętych i w oktawie w czasie mszy św. i podczas różańca o godz. 18.00. Ponadto przez cały rok w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 7.00 msza św. będzie odprawiana w intencji tych zmarłych. Zgłoszenia na „wypominki” przyjmujemy w zakrystii, kancelarii lub przez stronę internetową parafii. Prosimy o czytelne wpisywanie imion i ewentualnie nazwisk (najlepiej Dużymi literami). 

· Przez cały listopad można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy (choćby myślnie) za zmarłych. Odpust ten wolno ofiarować jedynie za zmarłych. 

· W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 21.00 i możliwość spowiedzi od godz. 7.00 do 21.00. W piątek o godz. 19.00 msza św. zbiorowa – intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii. W sobotę po mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie.  

· W środę o godzinie 17:30 w domu katechetycznym będzie spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Zapraszamy chętnych wraz z rodzicami. Szczegóły u opiekuna ministrantów – ks. Wojciecha.

· Zapraszamy na modlitwę różańcową z wystawieniem Najświętszego Sakramentu codziennie o godz. 18.00 i na Godzinę Miłosierdzia w czwartek i piątek o godz. 15.00.

· 8 listopada o godzinie 20:00 w kościele odbędzie się spotkanie rozpoczynające tradycyjny (2-letni) kurs przed bierzmowaniem. Zapraszamy uczniów, wraz z rodzicami, klas 7 i 8 oraz tych, którzy w tamtym roku nie rozpoczęli przygotowania do bierzmowania.

· Dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym czasie pomagają w utrzymaniu naszej parafii przez ofiary składane do koszyków lub wpłaty na konto parafialne. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
8:30
9:00
10:00
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
19:00 19:00
21:00
Spowiedź

Przed i w czasie każdej Mszy Świętej
w czwartki 7:00 - 21:00
pierwsze piątki miesiąca od 18:00.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 7:00 do 21:00.