Ogłoszenia parafialne

3 października - XXVII Niedziela Okresu zwykłego

 · Rozpoczął się miesiąc październik – miesiąc szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele odbywa się codziennie o godzinie 18:00.

· W poniedziałek 4 października o godzinie 9:00 będzie odprawiana msza w intencji śp. Ks. Janusza Żyżniewskiego – pierwszego proboszcza parafii w 11 rocznicę śmierci.

· W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, we wtorek św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy a w czwartek wspomnienie NMP Różańcowej – w sanktuarium św. Józefa w KALISZU będzie akt oddania całego narodu w opiekę św. Józefa. Msze święte o 7:00, 9:00 i 19:00.

· W poniedziałek 4 października po mszy świętej o godzinie 9:00 odbędzie się spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

· W poniedziałek po Mszy św. wieczornej o godzinie 19:45 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii.

· W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 7:30 do 21:00 i okazja do spowiedzi od 7:00 do 21:00. Godzina Miłosierdzia w czwartek i piątek o 15:00.

· W środę o godzinie 17:30 w domu katechetycznym będzie spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Zapraszamy chętnych wraz z rodzicami. Szczegóły u opiekuna ministrantów – ks. Wojciecha.

· Biblioteka parafialna informuje, że z dniem 1 października wznowiła swoją działalność. Czynna jest w niedziele zwykłe od 11:00 do 13:00 oraz w poniedziałki i czwartki od 16:00 do 18:00. Więcej informacji w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii. 

· Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Zgłoszenia na „wypominki” przyjmujemy w zakrystii lub w kancelarii. Prosimy o czytelne wpisywanie imion i ewentualnie nazwisk (najlepiej Dużymi literami). Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w Uroczystość Wszystkich Świętych i w oktawie w czasie mszy św. i podczas różańca o godz. 18.00. Ponadto przez cały rok w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 7.00 msza św. będzie odprawiana w intencji tych zmarłych.  

· Informujemy, że jest już nowa księga intencji na 2022 rok. Intencje można składać w kancelarii

· W przyszłą niedzielę DZIEŃ PAPIESKI – zbiórka ofiar na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.

· Dzisiejsza taca przeznaczona jest na utrzymanie naszego Kościoła oraz prace remontowe. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym czasie pomagają w utrzymaniu naszej parafii przez ofiary składane do koszyków lub wpłaty na konto parafialne. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
8:30
9:00
10:00
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
19:00 19:00
21:00
Spowiedź

Przed i w czasie każdej Mszy Świętej
w czwartki 7:00 - 21:00
pierwsze piątki miesiąca od 18:00.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 7:00 do 21:00. Anioł Pański codziennie o 12:00