Ogłoszenia parafialne

1 października - XXVI Niedziela Okresu zwykłego

  

· W poniedziałek wspomnienie św. Aniołów Stróżów, w środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w czwartek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, a w sobotę wspomnienie NMP Różańcowej. W środę 4 października przypada kolejna rocznica śmierci ks. Janusza Żyżniewskiego – msza św. w jego intencji o godz. 19.  

· Trwa miesiąc październik – miesiąc szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele odbywa się codziennie o godzinie 18:00. 

· W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 21.00 i możliwość spowiedzi od godz. 7.00 do 21.00. W piątek o godz. 19.00 msza św. zbiorowa – intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii. W sobotę po mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. Godzina Miłosierdzia w czwartek i piątek o godz. 15.00.

· Spotkanie dla rodziców dzieci z klas II przygotowujących się do I Komunii Św. w poniedziałek 2 października o godz. 19.45 w kościele górnym.

· Jest już nowa Księga Intencji na 2024 rok. Intencje najlepiej składać w kancelarii.

· Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w sobotę 7 października o godz. 10 w domu katechetycznym. Więcej informacji u opiekuna ministrantów, ks. Wojciecha.

· Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Zgłoszenia na „wypominki” przyjmujemy w zakrystii, w kancelarii lub poprzez stronę parafialną. Prosimy o czytelne wpisywanie imion i ewentualnie nazwisk (najlepiej Dużymi literami). Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w Uroczystość Wszystkich Świętych i w oktawie w czasie mszy św. i podczas różańca o godz. 18.00. Ponadto przez cały rok w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 7.00 msza św. będzie odprawiana w intencji tych zmarłych.  

· Dzisiejsza taca przeznaczona jest na utrzymanie naszego Kościoła oraz prace remontowe. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają w utrzymaniu naszej parafii przez ofiary składane do koszyków lub wpłaty na konto parafialne. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
8:30
9:00
10:00
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
19:00 19:00
21:00
Spowiedź

Przed i w czasie każdej Mszy Świętej
w czwartki 7:00 - 21:00
pierwsze piątki miesiąca od 18:00.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 7:00 do 21:00. Anioł Pański codziennie o 12:00