Ogłoszenia parafialne

4 czerwca - Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

  

· Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w organizacji naszego odpustu parafialnego. Za wszelkie ofiary złożone na ten cel serdecznie dziękujemy.

· Dziś obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Tego dnia przypada 16 Święto Dziękczynienia. O godzinie 12 uroczysta msza święta w Świątyni Opatrzności Bożej. Także dziś przypada 35 rocznica konsekracji Pasterza Archidiecezji – kard. Kazimierza Nycza.

· Dziś o godzinie 13.00 ks. Stanisław Sieluk odprawia w naszym kościele mszę świętą prymicyjną.

· 8 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). W tym roku procesja wyruszy z kościoła Ojców Franciszkanów po mszy św. o godz. 16.00 i zakończy się przy naszym kościele. Prosimy o przynoszenie płatków kwiatów do zakrystii. Tego dnia msze św. o godz. 7, 8:30, 10, 11:30, 19. Nie będzie mszy o godzinie 13 i 21. Zachęcamy do licznego udziału w tym publicznym wyznaniu wiary w obecność Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Szczególnie zapraszamy dzieci komunijne w białych strojach, dziewczęta do sypania kwiatów. Za udział w procesji można uzyskać odpust zupełny. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie śpiewana w czasie procesji. W czwartek i piątek kancelaria parafialna będzie nieczynna. Ponadto w piątek w Archidiecezji Warszawskiej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych – Kard. Nycz udzielił na ten dzień dyspensy.

· Nabożeństwo czerwcowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu codziennie o godz. 18.00. W czwartek Adoracja od godz. 7.30 do 21.00, a spowiedź od godz. 7.00 do 21.00. Godzina Miłosierdzia w czwartek i piątek o godz. 15.00. 

· Dzisiejsza taca przeznaczona jest na utrzymanie naszego Kościoła oraz prace remontowe. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają w utrzymaniu naszej parafii przez ofiary składane do koszyków lub wpłaty na konto parafialne. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
8:30
9:00
10:00
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
19:00 19:00
21:00
Spowiedź

Przed i w czasie każdej Mszy Świętej
w czwartki 7:00 - 21:00
pierwsze piątki miesiąca od 18:00.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 7:00 do 21:00. Anioł Pański codziennie o 12:00