Ogłoszenia parafialne

12 czerwca - Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

  · Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w organizacji naszego odpustu parafialnego. Za wszelkie ofiary złożone na ten cel serdecznie dziękujemy.

· Obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Dziś kończy się okres Komunii Wielkanocnej.

· Przypominamy, że dziś o godzinie 13.00 ks. Piotr Jaczewski odprawia w naszym kościele mszę świętą prymicyjną i udzieli błogosławieństwa.

· W poniedziałek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, we wtorek bł. Michała Kozala, a w piątek św. Brata Alberta. Msze św. o 7, 9 i 19.

· W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). W tym roku procesja wyruszy z naszego kościoła po mszy św. o godz. 16.00 i zakończy się przy kościele Ojców Franciszkanów. Prosimy o przynoszenie płatków kwiatów do zakrystii. Tego dnia msze św. o godz. 7, 8:30, 10, 11:30, 16, 19. Prosimy o przyjście na procesję z żywymi kwiatami i o udekorowanie mieszkań na trasie procesji. Zachęcamy do licznego udziału w tym publicznym wyznaniu wiary w obecność Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Szczególnie zapraszamy dzieci komunijne w białych strojach, dziewczęta do sypania kwiatów. Za udział w procesji można uzyskać odpust zupełny. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie śpiewana w czasie procesji. W czwartek i piątek kancelaria parafialna będzie nieczynna. Ponadto w piątek w Archidiecezji Warszawskiej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych – Kard. Nycz udzielił na ten dzień dyspensy.

· Nabożeństwo czerwcowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu codziennie, oprócz czwartku o godz. 18.00. 

· Informujemy, że członkowie wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej istniejącej w naszej parafii zostali posłani (za wiedzą i zgodą ks. Proboszcza), aby dzielić się z naszymi parafianami swoim doświadczeniem wiary odwiedzając ich w domach.

· Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają w utrzymaniu naszej parafii przez ofiary składane do koszyków lub wpłaty na konto parafialne. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
8:30
9:00
10:00
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
19:00 19:00
21:00
Spowiedź

Przed i w czasie każdej Mszy Świętej
w czwartki 7:00 - 21:00
pierwsze piątki miesiąca od 18:00.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 7:00 do 21:00.