Ogłoszenia parafialne

3 kwietnia - V Niedziela Wielkiego Postu

  · Dziś rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je dla nas ks. Jacek Grabowski – prefekt Archidiecezjalnego Misyjnego Seminarium Redomtoris Mater. Potrwają do środy. Nauki rekolekcyjne w niedzielę na wszystkich Mszach św., w pozostałe dni na Mszach o godz. 9.00 wraz z adoracją i możliwością spowiedzi do godziny 12 i 19.00 wraz z adoracją i możliwością spowiedzi do godziny 22.  

· W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątki (o godz. 17.00 dla dzieci i o 18.00 dla dorosłych), Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 18.00 i Jutrznię od poniedziałku do piątku o godz. 6.00. 

· Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm przed każdą mszą św. O godz. 12.45 poświęcenie palm przy zbiegu ulic Domaniewskiej i Modzelewskiego, potem uroczysta procesja do kościoła i msza św. Młodzież z Milagro będzie rozprowadzać przed kościołem palmy (na dofinansowanie ich wyjazdu wakacyjnego).

· W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7:30 do 7:00 w piątek i okazja do spowiedzi od 7:00 do 7:30 kolejnego dnia. Chętnych do czuwania w godzinach nocnych (od 21.00 do 7.00 rano) prosimy o zgłaszanie się w zakrystii. 

· Zapraszamy na modlitwę różańcową z wystawieniem Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 i na Godzinę Miłosierdzia w czwartek i piątek o godz. 15.00. 

· Nadal można przynosić artykuły medyczne, które będą wysłane potrzebującym. Można także zgłaszać adresy dla uciekających z Ukrainy. Jeśli ktoś chce bezpośrednio pomóc prezbiterom pozostającym na Ukrainie prosimy o kontakt w zakrystii. 

· Dzisiejsza taca przeznaczona jest na utrzymanie naszego Kościoła oraz prace remontowe. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym czasie pomagają w utrzymaniu naszej parafii przez ofiary składane do koszyków lub wpłaty na konto parafialne. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
8:30
9:00
10:00
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
19:00 19:00
21:00
Spowiedź

Przed i w czasie każdej Mszy Świętej
w czwartki 7:00 - 21:00
pierwsze piątki miesiąca od 18:00.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 7:00 do 21:00.