Ogłoszenia parafialne

27 marca - IV Niedziela Wielkiego Postu

  · W tym tygodniu przypada I-szy piątek i sobota miesiąca. W piątek o godz. 19.00 msza św. zbiorowa – intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii. Tego dnia przypada 15 rocznica rozpoczęcia posługi biskupiej w naszej diecezji przez Kardynała Nycza. W sobotę po mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. Tego dnia przypada 17 rocznica śmierci św. Jana Pawła II. 

· Za tydzień w niedzielę 3 kwietnia rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je dla nas ks. Jacek Grabowski – prefekt Archidiecezjalnego Misyjnego Seminarium Redomtoris Mater. Rozpoczną się w niedzielę i potrwają do środy. Nauki rekolekcyjne w niedzielę na wszystkich Mszach św., w pozostałe dni na Mszach o godz. 9.00 wraz z adoracją do godziny 12 i 19.00 wraz z adoracją po mszy.  

· W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątki (o godz. 17.00 dla dzieci i o 18.00 dla dorosłych), Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 18.00 i Jutrznię od poniedziałku do piątku o godz. 6.00. 

· W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 7:30 do 21:00 i okazja do spowiedzi od 7:00 do 21:00. 

· Zapraszamy na modlitwę różańcową z wystawieniem Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 i na Godzinę Miłosierdzia w czwartek i piątek o godz. 15.00. Trwa nowenna do św. Andrzeja Boboli. 

· We wtorek 29 marca o godzinie 19.45 w kościele górnym katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii. 

· 30 marca rozpoczynają się katechezy dla narzeczonych. Nie ma zapisów, wystarczy przyjść na pierwsze spotkanie. Spotkania odbywają się w środy o godzinie 18.00 w holu dolnym. Harmonogram spotkań i szczegóły na naszej stronie internetowej.

· Nadal można przynosić artykuły medyczne, które będą wysłane potrzebującym. Można także zgłaszać adresy dla uciekających z Ukrainy. Jeśli ktoś chce bezpośrednio pomóc prezbiterom pozostającym na Ukrainie prosimy o kontakt w zakrystii. 

· Dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym czasie pomagają w utrzymaniu naszej parafii przez ofiary składane do koszyków lub wpłaty na konto parafialne. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
8:30
9:00
10:00
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
19:00 19:00
21:00
Spowiedź

Przed i w czasie każdej Mszy Świętej
w czwartki 7:00 - 21:00
pierwsze piątki miesiąca od 18:00.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 7:00 do 21:00.