Ogłoszenia parafialne

Uroczystość Bożego Narodzenia 25 grudnia 2021

 · Dziś Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte jak w niedziele. Jutro Niedziela Świętej Rodziny - na każdej mszy małżonkowie będą mogli odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie. W poniedziałek święto św. Jana Apostoła a we wtorek Święto św. Młodzianków Męczenników.

· 31 grudnia o 19.00 msza św. na zakończenie roku, tego dnia można uzyskać odpust zupełny za publiczny śpiew hymnu Ciebie, Boga, wysławiamy. Po mszy adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 24. Kancelaria tego dnia będzie nieczynna. Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz udzielił na ten dzień dyspensy od obowiązku wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych przebywającym na terenie Archidiecezji Warszawskiej. 

· 1 stycznia w sobotę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. jak w niedziele. Tego dnia można uzyskać odpust zupełny za udział w publicznym odmówieniu lub śpiewie hymnu O Stworzycielu, Duchu Przyjdź.   

· 7 stycznia planowane jest w naszym kościele nawiedzenie Obrazu M. B. Łaskawej Patronki Stolicy Warszawy.

· Informujemy, że ks. Antoni Kieniewicz został uhonorowany przywilejem noszenia rokiety i mantoletu w kolorze czarnym. Przysługuje mu tytuł kanonika. Natomiast ks. kanonik dr. Piotr Odziemczyk, został włączony do kapituły wilanowskiej, przy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. 

· Zapraszamy na modlitwę różańcową z wystawieniem Najświętszego Sakramentu codziennie o godz. 18.00 i na Godzinę Miłosierdzia w czwartek i piątek o godz. 15.00.

· W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 7:30 do 21:00 i okazja do spowiedzi od 7:00 do 21:00. 

· Taca na Pasterce przeznaczona jest na Dom Samotnej Matki. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym czasie pomagają w utrzymaniu naszej parafii przez ofiary składane do koszyków lub wpłaty na konto parafialne. 

· Do sakramentu małżeństwa pragną przystąpić: Wiktor Leon PROKOPOWICZ i Agnieszka RUCIŃSKA. Kto znałby jakieś przeszkody między narzeczonymi proszony jest o powiadomienie miejscowych duszpasterzy. Wyżej wymienionych polecamy Waszym modlitwom.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
8:30
9:00
10:00
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
19:00 19:00
21:00
Spowiedź

Przed i w czasie każdej Mszy Świętej
w czwartki 7:00 - 21:00
pierwsze piątki miesiąca od 18:00.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 7:00 do 21:00.